Showbiz

“Laje, laje kryt si rosa”, Kryemadhi u futet enëve “me kokë”, të rinjtë me ovacione

Kyetarja e LSI-së Monika Kryemadhi i është bashkuar kampit të të rinjve të LRI, duke u bërë pjesë e rutinës së tyre. Në një moment, ajo ka vendosur t’i ndihmojë ata duke larë enët. Nga video e siguruar nga abcnews.al, Kryemadhi shihet e veshur me një përparëse të zezë teksa lanë tiganin me shkumë dhe të rinjtë që e shoqërojnë me ovacione.

Ndërsa në sfond, kanë vendosur këngën popullore “Laje, laje kryt si rosa”, me të cilën nuk ngurojnë të kërcejnë herë pas here. Duket se Kryemadhi edhe këtë herë nuk ka hezituar të tregojë anën e saj shtëpiake, pavarësisht karrierës si politikane.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close