Showbiz

Lajm i ëmbël: Meghan dhe Harry do të bëhen prindër për herë të dytë

Duka dhe Dukesha e Sussex, Harry dhe Meghan Marckle do të bëhen prindër për herë të dytë. Lajmin e ka bërë të ditur një zëdhënës i çiftit, raporton BBC. “Ne mund të konfirmojmë që Archie do të jetë vëllai i madh. Harry dhe Meghan janë shumë të lumtur që presin fëmijën e tyre të dytë”, tha zëdhënësi i çiftit

Deri më tani nuk dihet nëse do të jetë vajzë apo djalë, por djali i çiftit, Archie, do të jetë vëllai i madh. Ndërkohë pas këtij lajmi, Meghan dhe Harry publikuan një foto bardh e zi të ulur poshtë një peme.l.k/abcnews.al

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close