fbpx
Showbiz

Lajm i fundit/ Meri Shehu sapo e zbuloi, ja kush e fiton ‘Festivalin e Këngës’

Astrologia e njohur, Meri Shehu sapo zbulon ‘fituesin Festivalit të Këngës’  sipas shenjave të tyre të horoskopit. Meri e nisi duke thënë se këngëtarët që janë paralajmëruar në gazeta mund të dalin vërtet fitues.

Më pas duke i marrë këngëtarët me radhë, astrologia u shpreh se fuqishëm vijnë këtë vit Ujorët dhe kësaj shenje i përket Elvana Gjata. “Ishte një vit i mbarë për Ujorin, kanë pasur një energji shumë pozitive të cilën po e përcollën edhe për një javë mund të jenë fitues”, u shpreh Meri.

Ndërsa sa i përket Arilena Arës që është Gaforre, Meri u shpreh se nuk është në momentin e triumfit. “Jo, nuk janë në pozicion bindës. Nuk janë në moment triumfues”, tha Meri.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button