Showbiz

Lediana largohet nga emisioni, reagon për herë të parë Mevlani (Foto)

Mevlan Shaba ka reaguar për herë të parë pasi Lediana njoftoi përmes Instagramit të biznesit se është larguar nga “Përputhen”, ndërkohë që ka mbyllur dhe adresën personale. Konkurrenti më i vjetër në emision, ka publikuar një foto nga Instagram, nga studioja e emisionit, ku shkruan: “Kurrë mos i humb shpresat.”

Kujtojmë se në puntatën e së premtes, Lediana u kap me produksionin dhe Mevlanin, pasi veprimet e saja kundrejt marrëdhënies me këtë të fundit, ishin të dyshimta. U duk në fund sikur gjërat ishin qetësuar, por në fakt jo. Lediana është larguar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: