Showbiz

Lediana largohet nga “Për’puthen”, i jep shpjegim ndjekësve për këtë vendim

Lediana është larguar nga emisioni “Përputhen” dhe lajmin e bëri vetë ajo përmes adresës së saj “Lediana Fitnes”, pasi personalin ajo e ka mbyllur.  “Largimi im nga emisioni nuk ka te beje as me Mevlanin e as me faktin qe ju kam genjyer gjithe keto kohe.

Jam akuzuar 2 here ne ate program per martese te rreme pa asnje prove, ndaj kjo eshte nje pabesi qe me eshte bere. Po ju them vetem dicka , kushdo qe vazhdon dhe me akuzon per burrin ne Belgjike dhe thote kam bomba per Ledjanen, betohem ne Zot se sot eshte dhe dite e shenjte se ka per ta paguar shtrenjte”, shkruan Ledjana.

Kujtojmë se këto ditë ajo është përfshirë në disa skandale. Ajo pati debat në emision për disa veprime të dyshimta të saj, ndërkohë që u sulmua virtualisht edhe nga Melisa.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: