Showbiz

Lediana pasi largohet nga “Për’puthen”, poston foto nga Zvicra

Lediana dhe largimi i saj ishte shumë i çuditshëm, duke shtuar edhe më shumë dyshimet se ajo mund të ketë një lidhje jashtë emisionit. Një tjetër postim i saj i thelloi dyshimet.

Tashmë ish- konkurrente, Lediana ka publikuar në Instagramin e saj të Fitnessit një foto nga Zvicra. Lediana nuk ka nxjerrë fytyrën, por nga makina, me një qese me fastfood, ku tregon vetëm thonjtë, ajo bën check-in në Zurih, qytet në Zvicër.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: