Showbiz

Ledina Çelo kthehet pas në kohë: Një nga kujtimet më të bukura!

Prej disa vitesh tanimë, Ledina Çelo është zhvendosur në Gjermani duke u shkëputur edhe nga muzika. Megjithatë në postimin e fundit në ‘Instagram’, Ledina Çelo ka kujtuar një prej performancave të saj të preferuara në skenën e ‘Kënga Magjike’.

“Një nga kujtimet më të bukura të jetës sime. ‘Gaboja’, muzika Adrian Hila, teksti Olti Curri”, ka shkruar Ledina krah videos së publikuar në ‘Instagram’. Me siguri artistes së njohur i mungon shumë skena në Shqipëri dhe nuk do të ishte çudi të rikthehej sërish në të me një projekt të ri muzikor.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: