Showbiz

Ledjana bën ndryshimin në pamje, tani duket fiks si rivalja e saj

Konkurrentja e “Përputhen” Lediana ka ndryshuar look-un e saj duke shkuar në gjurmët e ish rivales së saj, Antonelës.

Në një story në Instagram, Ledjana ka treguar se ka “zhdukur” flokët e drejta, duke u shfaqur me kaçurela dhe bjonde dhe duket një kopje e Antonelës.

Kujtojmë se Ledjana dhe Antonela kanë pasur përplasje dhe debate të ashpra në emission pasi të dyja kanë pasur të njëjtin pëlqim për Mevalnin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: