Showbiz

Leonora Jakupi bën fotoshop dhe zhduk dorën, ndjekësit e nxjerrin zbuluar

Këngëtarja, Leonora Jakupi, gjithashtu përdor fotoshop, por duket se këtë herë ka dështuar.  Në fotografinë e fundit të publikuar në rrjetin social “Instagram”, këngëtares i mungon krahu dhe ndjekësit e kanë pyetur se ku e ‘zhduku’.

Komentet:“Photoshop-i ta paska zhduk edhe krahun oj zemër”; “Krahun e majtë ku e ke lënë?’; ‘Ku është krahu’, ‘Ku e ki dorën more”. Ndërkohë këngëtarja ka vendosur që të mos reagojë pas këtyre komenteve në foton e saj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close