Showbiz

Liberta poston foton me Florin dhe shkruan: Mfalni se pak jena vonu!

Në natën e ndërrimit të viteve Flori Mumajesi publikoi një foto përqafuar me Liberta Spahiun.

Pas postimit të Florit tanimë ka reaguar edhe Liberta, teksa ka postuar një foto pranë bredhit, ku duket shumë e afërt me këngëtarin. “Mfalni se pak jena vonu! Me foto te bredhi!”, ka shkruar moderatorja.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close