Showbiz

Lidhja e Teas me Beartin, flet për herë të parë Arjan Konomi

Pasi doli nga “Për’puthen” çift me Andin, në rrjetet sociale qarkulluan foto të Teas dhe Beartit duke u puthur, që tregojnë se prej kohësh të dy janë në një marrëdhënie.

“Unë nuk kam pasur absolutisht as dijeninë më të vogël, kam qenë në mungesë të plotë të çdo informacioni deri në momentin që do të ishte Për’puthen Prime, ku Tea dhe Andi do të largoheshin nga ai emision.

Kjo ishte diçka që dua të sqaroj për veten time dhe jua them me ndershmërinë më të madhe për të gjithë ata që kanë besuar te fjala ime dhe te personi im“, thotë opinionisti Arjan Konomi në videon e postuar në Instagram.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close