Showbiz

Lidhja me Fjolla Morinën, reagon për herë të parë reperi i njohur

Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Fjolla Morina bëri të ditur se ka marrë propozim për martesë nga partneri. Ajo publikoi foto të trëndafilave dhe unazën me diamant, pa e zbuluar identitetin e partnerit, ndërsa ndodhet ende në telashe me drejtësinë. Mediat raportuan se Fjolla është në një lidhje dashurie me një reper 22-vjeçar nga Kumanova, të quajtur Bardhyl Idrizi.

Mirëpo, me anë të një postimi në rrjete sociale, ai i ka hedhur poshtë këto lajme. “Bardhi s’është në lidhje, është single, e sidomos me njërën që e kemi shoqe të ngushtë, Fjollën”, shkruhet në një status të ripostuar nga ai.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close