Showbiz

Linja perfekte, rikthehet Elvana Gjata

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Elvana Gjata ka publikuar disa foto, ku shfaqet shumë e nxehtë në një palestër. Ajo nuk ka zbuluar shumë detaje, por nga fotot e ndara në rrjetet sociale kuptohet se do të rikthehet shumë shpejt me një projekt të ri. Mendohet se kënga do të jetë ritmike dhe Elvana është duke punuar për koreografinë e saj. Komentet e fansave janë të shumta të cilët mezi presin publikimin e këngës së radhës ose “hitit të radhës” siç shprehen ata. Kujtojmë që kënga e fundit e publikuar nga artistja është “Me tana” një vit më parë, që u vlerësua me çmimin e dytë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close