Showbiz

Lleshaj marton vajzën në Kishin Ortodokse në Tiranë, pamje nga ceremonia

Ditën e sotme është mbajtur ceremonia martesore e vajzës së ish-ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj. Zbulohet se Lleshaj ka martuar vajzën Dorotheas dhe ceremonia është zhvilluar në Kishën Ortodokse në kryeqytet.

Lajmin dhe fotot ekskluzive nga ceremonia i ka ndarë për publikun ish-boksieri i njohur Luan Krasniqi, i cili shkruan në mbishkrimin e pamjeve se njeriu ngazëllohet kur merr pjesë në gëzimin e familjarëve.

Postimi i plotë: Njeriu lumturohet gjithësesi kur merr pjesë në një gazmend familjarë që me atmosferën e ngazllyer, me tinguj të muzikës me shije, me mysafirë të hareshëm e gostitje profesionale, të bën të ndihesh si dasmor i ftuar me zemër.

Ndaj, në këtë mënyrë, e falënderoj mikun tim Sander Lleshi, që me festen e organizuar për martesën e vajzes së tyre, na mundësuan të përjetojmë çaste shum të mira ne Tiranë. Çiftit të ri Dorotheas dhe Manuelit ju uroj shëndet e të mbara të përhershme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close