Showbiz

Loco largohet nga Për’puthen pas fotos me litar

Elvisi (Loco) ka vendosur të largohet nga Për’puthen pasi publikoi fotografinë me litar në rrjete sociale, për të cilën tha se e kishte për Antonelën.

E gjitha kjo shkaktoi debate të forta në program dhe pas kësaj, Elvisi vendosi që t’i japë fund rrugëtimit të tij në programin e dashurisë ku dukej se marrëdhënia e tij me Sindin po shkonte në drejtimin e duhur.

Loco: Unë do të largohem sot dhe duhet të bëhet dikush kurban për të përfituar dikush tjetër. Por ta harroni që mund të bëhem kurban.

Arjani: Vetëm një mendje e pisët nuk vjen e kërkon falje por justifikohet.

Loco: Nuk e kuptoj revoltën tënde.

Arjani: E mbylle këtë program në mënyrën më të keqe. Të flasin dhe të tjerët që rrinë si mumje Egjipti.

Antonela: Unë kam pasur respektin maksimal dhe jam prekur se kam menduar që je i kulturuar. Dua të bëj një pyetje, unë të kisha bërë vetëvrasje, do të të vriste ndërgjegjja?

Loco: Sigurisht që po. E kam thënë që Antonela më duket femra më e fortë këtu, nuk e di kush mund të jetë dëshmitar këtu. Po thoja që të kam vlerësuar dhe faleminderit që i the ato fjalë por ajo që më ka bezdisur tek ti është që përpiqesh të justifikohesh për çdo situatë, herë me lot, herë me viktimizim. Sot nuk kam ardhur as më akuza, as me shpatë në dorë por kam ardhur për të dalë e për të ikur në punë time se nuk mundem më. Antonelës i kërkoj falje se e kam bërë të ndihet keq. Antonela: Unë të fal, por nuk ka për të falur Zoti. Top Channel

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: