Showbiz

Loco xhelozon për Atdheun, e urdhëron Sindin që ta injorojë (Foto)

Sindi Loci ka festuar dje ditëlindjen duke marrë një numër të madh urimesh, përfshirë edhe nga konkurrentët e “Përputhen”. Të gjithë këto urime janë bërë “share” nga Sindi, ndërsa mungoi postimi i Atdheut, gjë që ka hapur shumë diskutime online.

Lidhur me këtë çështje, Sindi ka postuar në Instastory një postim, ku kërkon ndihmën e Atdheut, për t’ju përgjigjur ndjekësve, se përse nuk e ripostoi urimin e tij. “Për të gjithë ju se po më ‘gjykoni’ pse nuk kam ripostuar urimin e Atdheut, Atdhe mund të më ndihmosh dhe ta shpjegosh?”, shkruan ajo.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: