fbpx
Showbiz

Loredana bën ndryshimin drastik në pamje, nuk do ta njihni më kur ta shihni

Loredana Zefi këngëtarja e njohur kosovare, njëkohësisht dhe ish-bashkëshortja e këngëtarit Mozzik ka ndryshuar tërësisht pamjen e saj. Reperja e njohur, ka vendosur që të bëhet brune. Një ndryshim i cili që bie shumë në sy për publikun, pasi është mësuar ta shohë këngëtaren  nën look-un e një bjondeje.

Stilin e ri të flokëve ajo e ka ndarë edhe me ndjekësit në Instagram të cilët janë habitur me ndryshimin drastik. “Mirëmëngjes”, ka shkruar reperja pranë postimit. Nuk dihet nëse i ka ngjyrosur flokët apo ka paruke.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button