Showbiz

Loredana kujton babanë e ndjerë

Loredana Zefi përmes një imazhi kujtoi babanë e ndjerë. Loredana Zefi muaj më parë humbi babain e saj, e kjo padyshim se ishte goditje e rëndë për të.

Reperja kohë pas kohe e kujton atë përmes disa imazheve në rrjete sociale, si dhe i dedikon fjalë prekëse. Së fundi, ajo postoi një fotografi, të cilën e kishte realizuar kur ishte fëmijë, ku shfaqet krahë babait.  Për ndryshe, “Eiskalt” titullohet projekti i fundit nga Loredana, këngë kjo në duet me Mozzikun.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button