fbpx
Showbiz

Lori Hoxha harxhon shumë marramendëse vetëm për një bluzë

Lori Hoxha është një ndër vajzat më të komentuara në rrjetet sociale. Fashionistja shqiptare tërheq gjithmonë vëmendjen e të gjithëve me stilin e saj unik në të veshur dhe shijen e hollë. Ajo është shumë aktive në Instagram dhe Snapchat ku publikon shpesh foto e video të ndryshme të cilat pëlqehen shumë nga ndjekësit e saj.

Por jo vetëm kaq trashigimtarja e Top Channel komentohet gjatë dhe luksin që ajo paraqet në fotot e saj. Së fundmi, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur shumë thjeshtë me një bluze të gjerë dhe pantallona të shkurtra.

Por ndonëse në pamje të parë veshja e saj duket e thjeshtë, ajo i ka kushtuar Lorit shumë. Sipas faqes së njohur në Instagram ‘What they wearin’, bluza e markës Dior i ka kushtuar Lorit 690 euro, atletet D-connect 820 euro dhe çanta nga marka Dior kushton 2,550 euro, pra në total 4,000 euro!

 

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button