Showbiz

Lot dhe emocione, vajza e Ilir Shaqirit futet brenda shtëpisë së “BBV”

Nje mesazh emocionues e me pas nje kenge e dedikuar nga vajza e tij, Emili ishte surpriza qe balerini i njohur Ilir Shaqiri mori sot ne shtepine e Big Brother Vip, naten e pare te 2022.

Ndersa e ka motivuar ne kete aventure brenda shtepise, Emili ka inkuarujuar te atin te vijoje sfiden, por ne kembim balerini i njohur kerkoi prej saj te mesoje shqip.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close