Showbiz

“Love story 2”/ Ja kur do fillojë sezoni i dytë i spektaklit të dashurisë? Si do funksionojë…

Pak kohë më parë një prej spektakleve më të ndjekura të dashurisë ‘Love Story’ përfundoi dhe tashmë po mendohet për “Love Story 2”. Ka qenë vetë moderatorja Alketa Vejsiu që ka zbuluar detaje të reja në rrjetin social Instagram.

Vejsiu ka bërë me dije se në sezonin e dytë të spektaklit nuk na pret më vetëm një protagonist, por dy! Do të jenë një djalë dhe një vajzë. Secili prej tyre do të ketë 10 meshkuj (vajza) dhe 10 vajza (djali), për të zhvilluar takimet përkatëse dhe për të jetuar paralelisht “përrallat” e tyre të dashurisë.

“Këtë sezon do doja të kishim pasur dy protagonistë, Saimirin nga njëra anë me vajzat dhe nga ana tjetër të ishte një vajzë me 10 djem. Kështu mendoj se do të jetë sezoni tjetër. Me një vajzë dhe një djalë në fron dhe secili do të ketë pretendentët e vetë.”- ka treguar Alketa më herët.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: