fbpx
Showbiz

Luana Vjollca fiton çmim në SHBA, nderohet këngëtarja shqiptare (Video)

Këngëtarja dhe prezantuesja bukuroshe Luana Vjollca ka fituar çmimin “Best Albanian Act Artist” në “Golden Panther Music Awards 2020”. Kjo ceremoni u zhvillua live 18:00 me orën e New York-ut.

Ka qenë vetë Luana e cila përmes një videoje të postuar në Instagram bëri falenderimin e saj për nominimin e u shpreh mirënjohëse për faktin se përfaqësoi një vend si Shqipëria. “Përshëndetje Golden Panther Awards”, përshëndes të gjithë njerëzit kudo në botë. I uroj shëndet dhe lumturi. Së bashku mund ta kalojmë këtë situatë.

Dua t’ju falenderoj për nominimin dhe çmimin, jam shumë e lumtur që përfaqësoj një vend të vogël por kaq të dashur e të bukur siç është Shqipëria,” tha këngëtarja dhe moderatorja shqipatare. “Golden Panther Award” nderon çdo vit artistët më të mirë e të njohur në nivel ndërkombëtar.

foto galeri

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button