fbpx
Showbiz

Luana Vjollca flet për herë të parë për babain e saj të ndjerë : Isha 11 muajsh…

Luana Vjollca ka arritur suksesin e rradhës duke u shfaqur në kopertinën e revistës “Global Woman”, një revistë prestigjioze britanike që ka zgjedhur këngëtaren shqiptare për kopertinën e muajit shtator.Dhe këtë rradhe moderatorja nuk ka ngruar të falsë për jetës e saj private si dhe për karrierën.

Moderatorja ka  rrëfyer për herë të parë dhe për babain e saj të ndjerë duke treguar se ka qënë vetëm 11 muajsh kur ai ka ndërrua jetë dhe për gjithçka që ka tani i detyrohes nënës së saj Marias.

“Unë isha një foshnje 11-muajshe kur im atë u nda nga jeta. Jam rritur me gjithë të mirat, pa më munguar asgjë, pafundsisht e lumtur dhe me këmbë në tokë. Gjithçka falë nënës sime heroinë që diti si ta përballojë situatën dhe pati forcën për të mos u dorëzuar.”-shprehet ajo në instervistë.

“Kur mendoj për jetën e nënës sime dhe vështirësitë që ka kaluar për të na rritur neve e vetme, 4 vajza, them se gjithçka që ne bëjmë sot është shumë e vogël krahasuar me punën që ajo ka bërë.”-vijon më tej moderatorja duke u shprehur se e ëma është shembulli më i mirë që ka në jetë.

Image

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button