Showbiz

“Luizi është më i mirë seç duket jashtë”/ Beati: Dea kishte ndjenja për mua…

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte i ftuar Pirro Beati, ish-banori i BBV.

Ai ndau më shumë detaje nga qendirmi 2 javor në shtëpinë më të famshme në Shqipëri dhe deklaroi se një pjesë e banorëve janë komplet ndryshe nga sa duken jashtë. Thënë këtë, ai pohoi se Luiz jashtë duket prepotent, por aty brenda është i drejtpërdrejtë dhe s’ bën intriga nëpër cepa.

Beati gjithashtu foli për raportin me Dea Mishel, duke shprehur keqardhje nëse ajo ka pasur ndjenja për të, por nga ana e tij nuk kishte asnjë ndjesi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close