Showbiz

Luizi hap “Kutinë e Pandorës”, çon në nominim Oltën, Kristin dhe Armaldon dhe takon miqtë e ngushtë

Luizi kishte përpara “Kutinë e Pandorës”. Zarfi i bardhë thonte që atë e prisnin në oborr miqtë e tij më të mirë. Ndërsa zarfi i zi thonte që ai mund të dërgojë tre banorë në nominim .

Luizi dërgoi në nominim Oltën, Kristin dhe Armaldon.

Luizi u surprizua nga dy shokët e tij të ngushtë, Mario dhe Joni. Edhe Kiara u prezantua me shokët e Luizit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close