Showbiz

Luizi i bën premtimin e madh Ronaldos: Po fitova do të jap…

Një diskutim mes Ronaldos dhe Luizit ka bërë Luizin të bëj gjestin e veçantë. Teksa Ronaldo ka thënë se i duhen dikujt ato 10000 euro të finales, Luizi ka thënë:

“Nëse fitoj do të jap 5000 euro do e bëj për qejf jo se je fukara, se fukara jam vetë.Ndac bëj botox, ndac cigare, ndac pushime”. Teksa Ronaldo e ka falenderuar Kiara e ka pyetur se përse do ja japë.Ndërkohë që Luizi e ka mbyllur duke thënë: “Se i duhen” Ronaldo e falenderon për gjestin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close