Showbiz

Luizi i përmend ish-të dashurin! Si reagoi Olta?

Një situatë e sikletshme ka ndodhur së fundmi mes Olta Gixharit dhe Luiz Ejllit.
Në fakt situata të tilla ka pafund mes tyre, por kjo është e një tjetër natyre. Nëse ishte e qëllimshme apo jo nga ana e Luizit, këtë nuk e dimë. Ç’ka ka ndodhur është se ai i ka përmendur Oltës ish-të dashurin, Olsi Mingomata, i cili ka qenë në “Big Brother 1”. Ai krijoi lidhje me Noçen ndonëse kishte një të dashur jashtë dhe historia e tyre u bë e bujshme asokohe.

Kohë më pas ai pati një romancë të shkurtër me Oltën. Historia e dashurisë mes tyre nisi në vitin 2011 gjatë “Dancing With the Stars” ku të dy ishin konkurrentë dhe zgjati 4 muaj. Ndarja thuhet se erdhi për faktin se Olta ndihej më superiore se ai dhe madje mes miqsh e kishte pohuar ato kohë hapur se nuk kishte asnjë plan për ta bërë lidhjen serioze me Olsin.

Ndërkohë gjatë një bisede mes banorëve në Big Brother VIP ku diskutohej për çiftet që mund të kenë kryer marrëdhënie seksuale brenda shtëpisë, Luizi përmendin rastin e Noçes dhe Olsit në sy të Oltës.
Kjo e fundit ndërhyri menjëherë dhe i kërkoi të mos përmendte emra, duke shtuar se “kjo nuk është konfirmuar asnjëherë”.

Pjesë nga diskutimi:

Luizi: Në Big Brother kanë pas kryer marrëdhënie seksuale Noçja me atë Olsin

Olta: Mos përmend emra

Luiz: Ka dalë publike

Olta: Nuk është konfirmuar asnjëherë

Luiz: Nuk është konfirmuar, këtë se di

Olta: Mos përmendni emra ore, se kjo është histori një çik e rëndë….

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close