Showbiz

Luizi surprizon sërish me flokët, i lyen me ngjyrë të gjelbërt (FOTO)

Këngëtari Luiz Ejlli di se si të tërheqë vëmendjen brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”  dhe t;i suprizojë fansat e tij me mënyra nga më të ndryshmet.

Pasi i bëri flokët bjond, para spektaklit të sotëm ai ka suprizuar sërish me ngjyrën. Luizi i ka lyer flokët në ngjyrë të gjelbër.

Nuk dihet nëse këtë ndryshim në lukun e tij, ai e ka bërë me kërkesë të Kiarës, me miratimin e saj, apo moderatores nuk ka për t’i pëlqyer.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close