Showbiz

Luljetës “i ndizet llampa”, zhvishet në mes të autobusit

Përputhen është një nga emisionet më të ndjekur në Shqipëri dhe personazhet aty brenda janë bërë shumë të njohur për publikun. Sëfundmi, të shtunave, transmetohet edhe Përputhen+40, ku protagonistet gjejnë dashurinë e tyre, por mosha është mbi 40 vjeç.

Një nga konkurrentet që bëri edhe më shumë bujë në program është Luljeta nga Fieri, e cila nuk njihte komplekse për mënyrën e të folurit, aq sa u shpreh se do e gjente burrin kur t’i ndizej llampa. Mirëpo, duket se Luljeta nuk paska komplekse as me veprimet e saj.

Së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA ka mbërritur një video, ku Luljeta zhvishet brenda një autobusi. Ajo shihet teksa heq bluzen edhe pse autobuzi është i tejmbushur.Gratë që janë në autobus qeshin me të madhe dhe i bëjnë thirrje shoferit mos të kthejnë kokën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: