Showbiz

Madonna blen shtëpinë e The Weekndnna

Paguan çmimin marramendës prej 19.3 milionë dollarësh, Pas rikthimit në Los Angeles, këngëtarja Madonna, ka riblerë shtëpi në zonën e VIP-ave, Hidden Hills ku kanë prona disa nga motrat Kardashian, Drake e të tjerë yje.

Zgjedhja e Madonnës ka qenë një vilë prej 4000 metra katrorë dhe gjysmë hektari kopësht dhe nuk ra në sy vetëm për rikthimin në zonën më të shtrenjtë të Los Angeles, por për faktin që bleu shtëpinë e The Weeknd.

Nga 25 milionë dollarë që ishte vlera e vilës, këngëtarja e bleu për 19.3 milionë dollarë. Vila përbëhet nga 9 dhoma, një suitë e madhe, 10 tualete, Spa, palestër që kthehet në disko, piano dhe arredim modern.

Ylli i hitit “Material Girl” gjithashtu ka prona në qytete të tjera të botës si Londër, New York, Sintra dhe Tel-Aviv. Klan News

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: