Showbiz

Marc Anthony martohet për herë të katërt, në ceremoni nuk mungon as Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Marc Anthony është martuar për herë të katërt të shtunën kur shkëmbeu betimet me partneren e tij Nadia Ferreira.

Këngëtari 54-vjeçar dhe 23-vjeçarja, ish kandidate për Miss Universe lidhën kurorë pas tetë muajsh fejesë. Ceremonia u bë në Muzeun Perez Art në Miami.

Në dasmë munguan ish-bashkëshortja e Marc-ut, Jennifer Lopez, bashkëshorti i saj Ben Affleck dhe as binjakët që ata kanë bashkë 14-vjeçarët, Emme dhe Max.

Legjenda e futbollit David Beckham ishte i pranishëm si një nga miqtë më të mirë të dhëndrit ndërsa ndër të ftuarit e tjerë ishin këngëtari kolumbian Maluma.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close