fbpx
Showbiz

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi hyjnë në shtëpi të re, miku i tyre u zbulon ‘sekretin’

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku. Dyshja kanë treguar se gëzojnë një martesë të shëndetshme dhe plot dashuri. Së fundmi, Marina dhe Geti kanë hyrë në shtëpi të re dhe lajmin e ka bërë të ditur gazetari Eraldo Rexho. Në një mini-intervistë në Instastory, një ndër ndjekësit ka kërkuar të dijë ndonjë të re rreth moderatores. “Ndonjë gjë që nuk e dini? Marina ka hyrë në shtëpi të re”, ka treguar Eraldo. Aktualisht moderatorja po shijon pushimet me të shoqin dhe fotot në rrjete sociale nuk kanë munguar.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button