Showbiz

Marina Vjollca kthehet në ekran pak ditë pas lindjes dhe i la të gjithë pa fjalë

Më 24 nëntor Marina dhe Getoari u bën prindër për herë të parë. Moderatorja solli në jetë një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Marget. Gjatë gjithë periudhës së shtatzënisë ajo nuk u shkëput nga ekrani dhe nuk do shkëputet as tani.

Moderatorja bukuroshe ka vendosur të rikthehet sonte në ekran, nën moderimin e “Klanifornia”.  “U rikthyem”, shkruan Marina në postimin e fundit në Instagram, ku duket mjaft bukur dhe në super formë.  Komentet ndaj moderatores janë mjaft pozitive dhe të gjithë kanë mbetur gojëhapur se sa shpejt u rikthye në formë Marina.

Moderatorja bukuroshe ka vendosur të rikthehet sonte në ekran, nën moderimin e “Klanifornia”. “U rikthyem”, shkruan Marina në postimin e fundit në Instagram, ku duket mjaft bukur dhe në super formë. Komentet ndaj moderatores janë mjaft pozitive dhe të gjithë kanë mbetur gojëhapur se sa shpejt u rikthye në formë Marina.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close