Showbiz

Marina Vjollca shtatzënë për herë të parë?! Fotoja që e nxjerr zbuluar

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po pëfliten e se po bëhen prindër në katërvjetorin e martesës. Burime të afëta pranë çiftit kanë treguar se Marina është shtatzënë në muajt e parë.

Burime shumë kofidenciale thanë, se çifti është lidhur kohët e fundit me një mjek të një klinike private me emër, që i ka ndjekur për t’u bërë realitet dëshirën e tyre prej vitesh.

Sipas të njëjtave burime gjërat kanë ecur mbarë dhe Marina është shtatzënë. Dyshimet e para lindën kur Marina mungoi në ekran muajin e fundit te ‘Klanifornia’, ndërkohë më pas postoi një foto në “Instagram” pas një mungese të gjatë, ku dukej se si kujdesej të mbulonte barkun, shkruan panorama.com

Ne foton e fundit, të shumtë janë ata që kanë komentuar duke e pyetur moderatoren se si e ka bebushin. Në foton e postuar Marina ka fotografuar vetëm portretin dhe mban veshur një bluzë të gjerë që me siguri ky detaj ka bërë ndjekësit të mendojnë se bukuroshja e ekranit është në pritje të ëmbël.

E duke njohur anën e saj diskrete, vështirë se do të konfirmojë gjë vetë prezantuesja. Do të na duhet të presim kalimin e muajve për të mësuar nëse një nga emrat më të dashur të shoëbizzin tonë do të bëhet nënë për herë të parë, apo edhe këtë herë lajmet janë ‘një alarm fals’.

Megjithatë ajo shtoi dyshimet pasi bëri një postim në instastory, ku shkroi: “Faleminderit zot për gjithcka”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: