Showbiz

Maris Lika: Me Anna Lleshin kam pasur marrëdhënie jashtë programit

Maris Lika ka qenë i ftuar në puntatën e radhës përballë gazetarit Ronaldo Sharka. I pyetur për batutën e famshme virale: “Sa shala e Annës”, Marisi u shpreh:

Maris Lika: Shala e Anmës ishte gati gati e barabartë me mua. Ishte nje batutë ku teorikisht ajo u pendua shumë pasi e tha këtë. Anna nuk ka dashur t’a thoshte këtë, ka qenë sulm direkt nëprmjet Shqipes. Pak para provave unë fillova të bëj muhabet me Shqipen duke qenë se jemi dhe komshinj, por ajo mori për keq dhe u keqkuptua. Të dyja ishin shoqe si fillim dhe thanë hajde të sulmojmë këtë djalin. Gjeti momentin për të rënë në sy, por edhe është penduar pasi ne kemi pas pak marrëdhënie jashtë programit.

Ronaldo Sharka: Me Shqipen?

Maris Lika: Me Annën.

Ronaldo Sharka: Deri ku ka shkuar?

Maris Lika: Kemi dalë e kemi thyer rregullat e emisionit, por miqesi pa merak. Nuk ndodhi gjë.

Ndiqni intervistën e plotë për më tepër:

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close