Showbiz

Marjana Kondi zbulon dhuratën e veçantë që mori nga Edi Rama (FOTO)

Marjana Kondi sot feston 60-vjetorin e lindjes. Mes shumë dhuratash ajo ka marrë një të tillë nga Kryeministri Edi Rama. Ka qenë vetë Marjana që e ka publikuar në rrjetin social ‘Facebook’, duke e falenderuar dhe shprehur mirënjohjen.

“Mirënjohje dhe falenderime Z.Kryeminister qe ne diten time te lindjes 60-ta ,te me respektoj me nje dhurate simbolike si shenje vleresimi per kontributin tim ne skene dhe ne kinematografi Edi Rama”, ka shkruar ajo krahas fotos, ku shfaqet me shishen e verës në duar.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close