Showbiz

Maya Alickaj më në fund ka një lajm të mire

Maya Alickaj më në fund ka një lajm të mire. Me bekoi Zoti me nje djale. Këtë e bëri të ditur vetë Maya nëpërmjet një statusi në fb  ku shihen foto të saj duke shtyrë dhe një karrocë fëmije. Ajo dhe partneri i saj  Beni u bënë prindër të një djali të cilit i kanë vënë emrin Jonas. Redaksia e Vlora Lajme i uron me jetë të gjatë djalit.

Gezuar Krishtlindjet🎄🎄Kete vit ,jane Krishtlindjet me te bukura te jetes sime,pasi Zoti me bekoi me nje djale🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻Edhe nje here ,gezuar dhe Zoti ju bekofte🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻Me dashuri Maya&Jonas❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close