Showbiz

Maya bëhet nënë për herë të parë, zbulon emri i djalit

Maya ka vendosur të tregojë dhuratën më të çmuar që i ka sjellë Zoti, pikërisht për festën e Krishtlindjeve.

Këngëtarja e dashur për publikun zbuloi se është bërë nënë për herë të parë dhe foshnja është djalë.

Në një foto të postuar në Instagram, ajo uron ndjekësit dhe tregon emrin që ka zgjedhur për vogëlushin.

“Gëzuar Krishtlindjet! Këtë vit janë Krishtlindjet më të bukura të jetës sime, pasi Zoti më bekoi me një djalë. Edhe një herë gëzuar dhe Zoti ju bekoftë! Me dashuri ,Maya&Jonas”, shkruajti Maya.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close