Showbiz

Mazllemi ishte ne bregore donte dhe grua dhe dashnore… Arjani replik epike Mevlanit

Trekëndëshi Mevlani-Antonela-Lediana duket gjithnjë e më i komplikuar. Sonte në Përputhen Prime u publikuan disa pamje pasi Mevlani zgjodhi në takim Antonelën, ndonëse edhe Lediana e kishte zgjedhur atë. Pas debateve qe ndodhen ne studio per faktin qe Mevlai ka dy pelqime . Arjan Konomki replikon ate duke thene . ” Mazllami ne bregore donte dhe grua dhe dashnore.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: