Showbiz

Mbajti të fshehtë shtatzëninë dhe partnerin, zbulohet kush është gjysma tjetër e Shkurte Gashit (FOTO)

Pak ditë më parë Shkurte Gashi u bë nënë, këngëtarja solli në jetë djalin të cilin e pagëzoi me emrin Mal. Mirëpo vetë Shkurte ka qenë mjaft e rezvervuar sa i përket jetës së saj private, ajo nuk ka ndarë asnjë moment të rëndësishëm.

Jo vetëm shtatzaninë por edhe partnerin Shkurte e ka mbajtur të fshehtë dhe ka preferuar të jetojë dashurinë e saj prej vitesh larg syrit të publikut.

Së fundmi një repost i Lum Salihut, që ka uruar ardhjen në jetë të Malit,  ka çuar në gjurmët e partnerit të saj. Personi që ka ndarë buqetën në InstaStory është pikërisht partneri i këngëtares i cili quhet Albert. Ky lajm është konfirmuar edhe nga Prive.al.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close