Showbiz

Mbesa e Princeshë Dianës i jep fund beqarisë, me një burrë 30 vite më të madh (Foto)

Është martuar mbesa e Princeshë Dianës, Lady Kitty Spencer. Ajo është dashuruar me yllin e modës, Michael Lewis 62-vjeç, ndërsa i kanë dhënë fund beqarisë një ditë më parë.

Në dasëm ishin të pranishëm shumë VIP-a dhe tre fëmijët e rritur të 62-vjeçarit Lewis, nga një martesë e mëparshme. 30-vjeçarja Kitty, fëmija i madh i vëllait të Diana Earl Spencer, duket se ka krijuar një marrëdhënie të fortë me fëmijët e bashkëshortit të saj, i lindur në Afrikën e Jugut.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: