Showbiz

Mbi 1 milionë dollarë secili, çifti Jolie- Pitt nuk i kursejnë paratë për divorcin

Mund të themi me plot gojë se divorci mes aktorit Brad Pitt dhe bashkëshortes së tij, aktores Angelina Jolie, është më i kushtueshmi që kemi parë në Hollywood.

Mediat, duke cituar ekspertët ligjorë, kanë bërë me dije se çifti ka shpenzuar secili mbi 1 milionë dollarë, duke shtuar se beteja e kujdestarisë së fëmijëve mund të vazhdojë për gjashtë vite të tjera. Ndërsa prej vitesh kanë nisur këtë betëjë, Jolie dhe Pitt, nuk ka arritur ende një zgjidhje se si do t’i ndajnë pasuritë e tyre milionja dollarëshe apo kujdestarinë e fëmijëve të tyre.

Kujtojmë se pak ditë më parë, plasi skandali se Brad Pitt ka ushtruar dhunë mbi fëmijët e tij, akuzë që u mohua nga aktori. Pak mohimit, Pitt mori shuplakë nga djali i tyre i madh, i cili i doli në krah nënës së tij.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: