Showbiz

“Mbylli këmbët si fillim dhe drejto grykën e topit nga…”, Monika tapë fare me Arjolën

Dy konkurrentet e ‘Big Brother VIP’, Monika Lubonja dhe Arjola Demiri kanë shijuar suitën luksoze brenda ambienteve të shtëpisë. Të dyja janë futur brenda në vaskë, duke shijuar hidro-masazhin që të dhuron ‘Jacuzzi’ dhe me një gotë shampanjë në dorë. Dy aktoret nisin të qeshin e të flasin dhe Lubonja falenderon Arban Osmanin për këtë dhuratë speciale, ndërkohë që vihet re se është në gjendje të dehur.

Monika Lubonja: Arbana pse më bën të futem në mëkat.  Arjola Demiri: Por çfarë faji ka Arbana moj grua, ç’faj ka Arbana Monika Lubonja: Dëgjo, ju lutem….  Arjola Demiri: Mbylli këmbët si fillim dhe drejto grykën e topit andej. Monika Lubonja: Nuk dëgjohet… Arjola Demiri: Pri, prit ta fikim këtë, çfarë po thoje… Monika Lubonja: Jo, jo, mos e fik atë….Isha vetëm, nuk di Arbana më ke çuar në një botë komplet tjetër Arbana, nuk e di, të dua.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: