Showbiz

Më e mirë e ëma se e bija, Generda prezanton mamanë dhe na befasoi

Generda nuk arriti dot ta fitojë zemrën e Saimirit edhe pse shkoi deri në finale të spektaklit “Love Story”. Megjithatë ajo ka fituar dashurinë e një audience të madhe që e ndjekin në rrjete sociale e janë kuriozë për jetën e saj.

Së fundmi Generda iu është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve dhe një prej tyre i ka kërkuar një foto me mamanë.

Generda ka postuar një foto ku shfaqet krah të ëmës dhe duhet thënë se mamaja e saj duket aq e re sa të tjerë do mendonin se ishte motra.

“Mamaja ime e bukur”, shkruan Generda krah fotos.

Kujtojmë që së fundmi është përfolur se Saimiri dhe Generda janë takuar në Gjermani. Ndjekësit kanë kapur një tjetër detaj që ka nxitur dyshimet. Shkak janë bërë postimet nga e njëjta makinë, por dyshja ende nuk ka reaguar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: