Showbiz

“Më erdhe me shpatë në dorë…”/ Mevlani rikthehet në Përputhen dhe ‘kapet’ me Mikelën

Mevlani i cili bëri shumë bujë sezonin e kaluar, është rikthyer sërish në Për’puthen. Por duket se komentet e Mikelës nuk i ka pritur mirë. Edhe djemtë reaguan menjëherë kur tha se persona jashtë i kanë kërkuar që të futet në program për “t’i treguar djemve si të bëjë vajzat për vete”.

Mevlani: Më kanë thënë shko tregoji çunave si bëhet kjo gjë. Nuk kam ardhur ti tregoj askujt asgjë, do luftoj si vjet me personalitetin tim. Avash se jeni bërë si ujqërit. Kam ardhur për veten jo për të mësuar dikë si të dashurojë.

Mikela: Ti do vazhdosh KÇK?

Mevlani: Ti çfarë ke bërë deri tani?

Advertisements

Mikela: Unë s’kam pëlqyer të gjithë.

Mevlani: Ti më erdhe me shpatë në dorë dhe ke nja 6 muaj këtu dhe ke bërë 40 takime me çuna të ndryshëm.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: