Showbiz

“Më është keqpërdorur emri”, Ermal Fejzullahut i ndodh e papritura

Këngëtarit Ermal Fejzullahut i kanë marrë Instagramin javën e kaluar për 30 orë dhe këtë lajm e ka bërë vetë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale. Ai ka kërkuar ndjekëve falje që emri i tij është keqpërdorur.

“Doja t’ju njoftoj që javën e kaluar Instagrami im ka qenë i hakuar për 30 orë. Kërkoj ndjesë për të gjithë që më është keqpërdorur emri”, ka shkruar Ermali mes të tjerash. /tvklan.al

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: