Showbiz

Me këmbët hapur, Ledina Çelo ‘ndez’ rrjetin, por paska një problem(Video)

Këngëtarja, Ledina Çelo shfaq herë pas here linjat e saj perfekte. Veshur provokuese, me një palë pantallona lëkure të shkurtra dhe një bluzë me shpatullën jashtë, Ledina ka rrë mbyer vëmendjen me çizmet mbi gju.

E gjitha me të zeza, ulur mbi këndin e një dhome prove, me një shishe uji në dorë, në një pozicion tepër provokues, Ledina Çelo ka treguar problemin e saj më të madh. “Sa problem kemi ne femrat kur bëjmë shopping! Futemi në mendime…,”- ka shkruar Ledina përkrah videos joshëse. Këngëtarja rrë mben shpesh vëmendjen e ndjekësve me postimet e saj, në të cilat shfaqet sen suale dhe pro vokuese, me një trup perfekt.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close