Showbiz

Me këmbët përpjetë dhe e shtrirë në makinë, Dafina Zeqiri “tërbon” rrjetin me pozat seksi(FOTO)

Dafina Zeqiri është një prej këngëtareve me zërin më unik që gjithmonë ka mbledhur  gjithmonë  turma të mëdha në çdo koncert ku ka marrë pjesë. Së fundmi këngëtarja ka publikuar disa foto teje provokuese nga breda makinës, me këmbët e hapura e të ngritura lartë.

 

Ajo gjithmonë ka publikuar foto dhe video provokuese, ndërsa këtë herë me trupin e mbushur me tatuzhe dhe veshjen estravagante që i  nxjerr në pah të gjitha format trupore, Daffi  ka ndezur rrjetin me teksa ka pozuar me këmbët përpjetë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close