fbpx
Showbiz

Me këtë puthje konfirmohet lidhja e Dojna Memës me Vlashent Satën?

Për një kohë të gjatë në mediat sociale është përfolur se Dojna Mema është një një lidhje dashurie me këngëtarin Vlashent Satën. Ndërkohë së fundmi këngëtari ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të tij në rrjetet sociale teksa shfaet duke u puthur me një vajzë.

Një video fare pak sekondëshe, ku duken siluetat e Vlashentit dhe një vajze që i dhuron një puthje në buzë, na ka shtyrë edhe më shumë të shohim imtësisht imazhin. Ndonëse shumë shkurt, profili i vajzës ngjason shumë me të Dojnës, çka na bën të mendojmë se Vlashenti vendosi “vulën” me këtë postim, duke konfirmuar kështu lidhjen me moderatoren.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button