Showbiz

Me pizhame dhe pa make-up, Tea fotografohet nga motra e saj

Tea Trifoni është filmuar nga motra e saj, teksa shijon vizitën në fshat tek gjyshërit në Lushnje. E veshur me pizhame, fokët pa krehur dhe pa make-up, ish- konkurrentja e “Përputhen” ka dalë në oborr për të ngrënë rrush.

Motra e saj i shkon pas dhe e filmon, duke treguar gjendjen e saj aktuale, që është shumë larg nga ajo që ne kemi parë në Instagram.

Duke qeshur të dyja, vajzat kanë rënë dakord që videot ti publikojnë në Instastory. Pavarësisht gjendjes, Tea nuk e ka patur aspak problem ta ndajë edhe në profilin e saj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: